Programma


Klik hier om de congresbrochure te downloaden als pdf-bestand.
_________________________________________________________________

Donderdag 7 november 2013

10.00 – 10.30 uur    Ontvangst en Inschrijving

10.30 – 13.00 uur    Workshops

                              Esthetische dermatologie : “start to fill”
                              Dr. isabelle Verhaeghe en Dr. Barbara Boone

                              Esthetische dermatologie gevorderden: “Fillers 2013”
                              Dr. Koen de Boulle en Dr. Thomas Maselis

                              Dermatoscopie: valkuilen en uitdagende huidtumoren, een
                              interactief programma
                              Prof.dr. Wilma Bergman en Dr. Nicole Kukutsch

                              Patchtesten in de praktijk
                              Dr. Stefan Kerre

13.00 - 13.55 uur    Lunch en Inschrijving

13.55 - 14.00 uur    Opening
                              
Blok 1 - Voorzitters: Dr. Daniëlle Kuijpers en Dr. Stefan Kerre

14.00 - 14.30 uur    Innovative model to predict and detect contact allergy
                              Dr. Thomas Rustemeyer

14.30 - 15.00 uur    Omics voor dermatologen
                              Prof.dr. Maurice Van steensel

15.00 - 15.30 uur    Histopathologische correlatie van huidtumoren bij middel
                              van ex vivo dermascopie en “derm dotting”
                              Dr. M. Haspeslagh

15.30 - 16.00 uur    Pauze

Blok 2 - Voorzitters: Prof.dr. Katia Ongenae en Dr. Marcel Bekkenk

16.00 - 16.30 uur    Beeldvorming in de oncodermatologie
                              Dr. Rianne Gerritsen

16.30 - 16.50 uur    Mobiele applicaties (apps) in de dermatologie
                              Dr. Milan Tjioe

16.50 - 17.10 uur    Nieuwe ontwikkelingen in teledermatologie: teleconsultatie
                              reeds reguliere zorg, what’s next?
                              Dr. Job van der heijden, Dr. leonard Witkamp

17.10 - 17.30 uur    E-health in de kinderdermatologie/-allergologie
                              Dr. Suzanne Pasmans

19.00 uur               Feestavond


_________________________________________________________________

Vrijdag 8 november 2013

Blok 1 - Voorzitters: Prof.dr. Petra De Haes en Dr. Remco van Doorn

09.00 - 09.30 uur    Nieuwe therapieën voor psoriasis
                              Dr. Phyllis spuls

09.30 - 10.00 uur    Wat is nieuw op gebied van fototherapie?
                              Prof.dr. Rik Roelandts

10.00 - 10.30 uur    Erfelijke huidziekten - van de jacht op nieuwe genen naar
                              mogelijke therapieën - Dr.ir. Anna Pasmooij

10.30 - 11.00 uur    Pauze

Blok 2 - Voorzitters: Dr. Nicole Kelleners en Dr. Annemie Candries

11.00 - 11.30 uur    Therapeutische innovaties in de flebologie
                              Dr. Renate Van den Bos

11.30 - 12.00 uur    Nieuwe ontwikkelingen in wondgenezing
                              Prof.dr. Sue Gibbs

12.00 - 12.50 uur    Diakliniek

12.50 - 13.55 uur    Lunch

Blok 3 - Voorzitters: Dr. Stefan Kerre en Dr. Marcel Bekkenk

13.55 - 14.00 uur    Uitreiking reisstipendium

14.00 - 14.50 uur    Grand lecture: Atopic dermatitis - an update on scientific
                              and clinical aspects - Prof. Thomas Werfel, MD, PhD

14.50 - 15.20 uur    Pauze

15.20 - 15.50 uur    Innovaties in het laserlandschap: medische indicaties
                              Dr. Albert Wolkerstorfer

15.50 - 16.20 uur    Innovaties in het laserlandschap: cosmetische indicaties
                              Dr. christine Dierickx

16.20 - 16.30 uur    Slotbeschouwingen





SNNDV Nascholing 2013
7 - 8 november 2013
Mövenpick Hotel Amsterdam
___________________________

inschrijven
___________________________

Downloads


Congresflyer [pdf]

___________________________

Links

Linkje Website SNNDV